Patatajnia

Nasza Patatajnia

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie


#1 2013-07-22 18:37:22

Madame Carotte

Moderator

11070253
Call me!
Zarejestrowany: 2013-07-22
Posty: 48
Punktów :   
Styl jazdy: Na razie podpatruję Nalcia.
Imię konia: Póki co Xenna.
Stajnia: Może będzie Stary Jasiniec.
Chcę startować w: ..rajdach konnych.

Kilka idei.

Zacznę od tego, że trafiłam tutaj zupełnie przypadkiem. Jeźdźcem nie jestem, ale od jakiegoś czasu znów wraca mi 'faza' na konie, którą miałam w dzieciństwie. Chcę Wam trochę pomóc, bo lubię pomagać i zawsze chciałam uczestniczyć w powstawaniu jakiegoś forum.Szczęście chciało, że trafiłam do Was.  Mam nadzieję, że nie planujecie rzucić forum i że nie 'umieracie'. Tyle tytułem wprowadzenia.
Widzę, że forum jest raczej w budowie. Proponuje dodać dział, w którym nowi użytkownicy mogliby się przedstawić, albo opowiedzieć o koniach na których jeździli, bądź jeżdżą Wykonane!. Można też spróbować z wątkiem pt: ' Zapytaj jeźdźca', w którym jeźdźcy niedoświadczeni lub przyszli, jak ja, mogliby zdobywać wiedzę u jeźdźców bardziej wtajemniczonychWykonane!. Można również stworzyć słowniczek jeździecki Wykonane!
Do tego proponuję zakręcić się trochę na stronie galopuje.pl , tam na pewno znajdzie się ktoś, kto tutaj zajrzy.
Z mojej strony mogę jeszcze zaoferować wklejenie linka do ów forum na forach, na których się obecnie kręcę, ewentualnie na dA ;)

Offline

 

#2 2013-07-22 22:19:21

Nalimba

Moderator

Zarejestrowany: 2013-07-22
Posty: 19
Punktów :   
Styl jazdy: Rajdy terenowe
Imię konia: Kreta
Stajnia: KJ Pony Poznań
Następne zawody: Pony Cup 2014 xD

Re: Kilka idei.

Dorzuciłbym jeszcze do tego dział, w którym prezentowane byłyby poszczególne rasy koni od gorącokrwistych, szybkich folblutów, po dzikie konie Przewalskiego i malutkie szetlandy. Do tego proponowałbym dział, w którym użytkownicy dawaliby propozycje rozwoju jeździectwa w naszym kraju tj. propozycje wytyczania szlaków konnych, organizowania festiwali i zawodów jeździeckich itp.

Offline

 

#3 2013-07-31 08:20:43

Skaro

Administrator

Zarejestrowany: 2013-06-16
Posty: 66
Punktów :   
Styl jazdy: Klasyczna
Imię konia: Czarna
Stajnia: Ostoja
Chcę startować w: WKKW

Re: Kilka idei.

Zacnie mówicie, skorzystam z pomysłów i Twoich, i Nalimby :3 Miło by było, gdybyś zareklamowała forum, dzięki za chęć pomocy :3


Baptised in the water,
You're draining the well,
You built up your heaven
On the back of hell

Offline

 

#4 2013-07-31 14:15:06

Madame Carotte

Moderator

11070253
Call me!
Zarejestrowany: 2013-07-22
Posty: 48
Punktów :   
Styl jazdy: Na razie podpatruję Nalcia.
Imię konia: Póki co Xenna.
Stajnia: Może będzie Stary Jasiniec.
Chcę startować w: ..rajdach konnych.

Re: Kilka idei.

Wpadł mi jeszcze pomysł stworzenia działu z linkami z podziałem na kategorie: linki 'końskie' i linki zwykłe. Żeby był większy porządek można dodać kategorie typu: youtube, fora, strony www, blogi, galerie itd. Ale to nie jest oczywiście konieczność. Nie chcę się też za bardzo narzucać. Po prostu mam nieraz masę pomysłów i chciałam się chociaż kilkoma podzielić :'D

Offline

 

#5 2013-08-01 09:28:11

Nalimba

Moderator

Zarejestrowany: 2013-07-22
Posty: 19
Punktów :   
Styl jazdy: Rajdy terenowe
Imię konia: Kreta
Stajnia: KJ Pony Poznań
Następne zawody: Pony Cup 2014 xD

Re: Kilka idei.

Możemy z Caro zostać ambasadorami tego forum i reklamować je na galopuje.pl oraz bezpośrednio w stajniach i stadninach.

Offline

 

#6 2013-08-01 19:40:47

Madame Carotte

Moderator

11070253
Call me!
Zarejestrowany: 2013-07-22
Posty: 48
Punktów :   
Styl jazdy: Na razie podpatruję Nalcia.
Imię konia: Póki co Xenna.
Stajnia: Może będzie Stary Jasiniec.
Chcę startować w: ..rajdach konnych.

Re: Kilka idei.

U mnie z tą reklamą w stajni to jeszcze trochę potrwa, ale idea dobra ;P

Offline

 

#7 2013-08-01 19:46:00

Skaro

Administrator

Zarejestrowany: 2013-06-16
Posty: 66
Punktów :   
Styl jazdy: Klasyczna
Imię konia: Czarna
Stajnia: Ostoja
Chcę startować w: WKKW

Re: Kilka idei.

Nie jest to chyba takie wielkie forum, ale można komuś w stajni powiedzieć albo coś :D . I podoba mi się pomysł z galopuje.pl, lecz ja to tam zaglądam tylko żeby czasem poprawić dane stajni w której jeżdżę, więc muszę zdać się na was :/ . A tak w ogóle - jestem Sitka ze Stada Złotych Lwów xD


Baptised in the water,
You're draining the well,
You built up your heaven
On the back of hell

Offline

 
Andalusian Horse
Reklama
Stanowiska:

HogwartDream AXIS MUNDI Image and video hosting by TinyPic
Administratorzy: Skaro
Skewee

Moderatorzy: Nalimba
Madame Carotte


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.coolmanager.pun.pl www.vixeriaots.pun.pl www.krins.pun.pl www.grachaotic.pun.pl www.arenazerqv.pun.pl